نتایج جستجو برای عبارت :

یک نکته جالب!

عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
نکته جالب حرفش وقتی بود ک خواست ب پلیس حرفشو بزنه اول گفت ی اوستا داشتم بعد حرفشو قطع کرد گف راستش من اصلا هیچ اوستایى نداشتم .و همیشه وقتی میخواستم ی حرف حساب بزنم میچسبوندمش ب ی اوستا ک مردم حرفمو بهتر تحویل بگیرن و در نتیجه این حرف های قشنگی ک از قول استاها میزد همه گفته های خودش بود  
ی همچین کاری الان داره انجام میشه از قول امثال حسین پناهى ها زیاد جمله گنده تحویل مردم میدن ک البته بدم نی 
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
۲۰ نکته عجیب ولی واقعی در دنیا
در این مطلب می خواهیم به بیست نکته از نکات عجیب و جالب ولی واقعی اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید. 
اگر شما هم مثل من حوصله‌تان سر رفته و نمی‌دانید چکار کنید، یک نگاه به این لیست بیندازید و مطمئنا چیزهایی عجیب می‌خوانید که نمی‌دانستید واقعی هستند!۱-به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ.۲- حلزون می تواند سه سال بخوابد.۳- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل ه
ایده‌ی جالب برای عاشقان کتاب + تصاویر
به نظر شما چه هدیه‌ای، البته به‌غیراز کتاب (!)، برای عاشقان کتاب جالب است؟  باآن‌همه قفسه پر از کتاب احتمالاً نیازی به یک کتاب دیگر ندارند. اما نظرتان راجع به لوازم جانبی که با موضوع کتاب طراحی‌شده‌اند، چیست؟ از بالشت‌های کتاب مانند گرفته تا پتوهایی که مثل کتاب ورق می‌خورند و می‌توان آن‌ها را خواند. در ادامه تماشاگر ایده‌های جالبی باشید که طراحان خلاق برای ساخت وسایل معمولی از کتاب الهام گرفته‌
چند ماهی هست که از محیط وبلاگ دور بودم.. ولی خب.. بازم برگشتم..
حالا چی میخواستم بنویسم..
یه نکته کوچیک و جالب..
این خوبه که با اینکه نمیتونیم از خیلی ها خبر داشته باشیم ولی میتونیم تو پروفایلشون ببینیم خورده Last seen recently...
و این نشون میده هنوز هستن و میان و میرن..

من زمانی که مختارنامه رو میدیدم یه نکته ای برام خیلی جالب بود و اون اینکه در اوایل سریال مختار شخصیتی بود که براش پیروز شدن مهم بود نه حق طلبی اما در اواخر سریال براش حق مهم شد و به شهادت رسید.
این نکته ای هستش که تو سیاست هم مشاهده میشه یعنی خیلی ها از فلان گروه یا حزب حمایت میکنند نه چون اون گروه بر حقه چون نفسشون میگه از فلان گروه حمایت کن و نتیجه اش میشه همین انتخابات هایی که همه رای میدن تا حال فلان گروه رو بگیرن.
ایمان داشته باشید
سوره ی مریم را که باز میکنی دنیایی سراسر از شگفتی میبینی...
از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی تا تولد بدون پدر حضرت عیسی و سخن گفتن در گهواره ی او و...  اما نکته ی جالب اینجاست   ---> قَالَ رَبُّکِ هُوَ عَلَیَّ هَیِّنٌ ۖ  <---
پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است... (سوره مریم آیه ۲۱)
یعنی خداوند شگفت انگیزترین کارها برای ما را، آسان ترین کارها برای خود میداند 
و جالب اینجاست این جمله را چند
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از انجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
⭕️ #تلویزیون_ملی_ایران در ساعت ۵ بعداز ظهر جمعه ۱۱ مهرماه سال ۱۳۳۷ بوسیله #ثابت_پاسال( بهائی) افتتاح شد،
و در ابتدا از تهیه‌کننده تا باغبان‌های آن از بهائیان‌ بودند،
و از آن روز تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ که به #صداوسیما تغییر نام داد و تا بحال هنوز یک برنامه برضد #بهاییت تولید نکرده است./ مسعود فدک
✅ @Masaf
نکات جالب بورس

هر آنچه که باید در مورد بازار بورس بدانید در یک پکیج کامل

دانلود آموزش

13 نکته مهم و کلیدی برای موفقیت در بورس - بورسینسwww.bourseiness.com › 13-tipsاین نکات کلیدی و مهم برای موفقیت تازه کاران و هم یک یادآوری برای حرفه‌‌ای‌های بورس است. 1 – قبل از قدم گذاشتن در بازار خوش خط و خال بورس استراتژی خود را تعیین ...
35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهامwww.bourseiness.com › 35-tips-for-successful-trading-in-stock-marketتوجه: سرمایه‌گذا
احتمالا برایتان جالب است تا با ۲۶ حقیقت جالب در مورد بشر آشنا شده و متوجه شوید که برخی از رفتارها و افکار ما از کجا منشا گرفته و چه رازهایی در خود نهان دارند.
برای این منظور در ادامه با ما همراه باشید.
۱- دوستی هایی که در خلال ۱۶ تا ۲۸ سالگی شکل می گیرند، دوام و پایداری بیشتری دارند.
۲- زنان بیشتر به سمت مردانی با صداهای بم و قوی کشش دارند زیرا به نظرشان این مردان اعتماد به نفس بیشتر و پرخاشگری کمتری خواهند داشت.

ادامه مطلب
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

به ادامه مطلب بروید ...

عکسهای خنده دار و جالب شکلک های بامزه روی میوه ها را در این بخش از سایت ایران ناز مشاهده می کنید.

هنرنمایی روی میوه ها در بعضی اوقات بسیار جالب و خنده دار می شود به طوری که می توان از عکس آن ها به عنوان تصاویر خنده دار استفاده کرد و دل تعدادی از افراد را شاد کرد. در ادامه عکس های خنده دار از هنرنمایی بامزه روی میوه ها را ایران ناز گردآوری کرده است.

مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
خیلی دوستش داشتم و البته دارم ، 
من جدیدا رفتم توی توئیتر ؛ فضاش درست و حسابیتر از بقیه شبکه های اجتماعی هست و من باهاش راحت ترم ": )

امروز رفتم آزادی ؛ به استقبال و بدرقه ... 
---------------------------------------------------
اما توی توئیت های توئیتر ، یک توئیت به نکته جالبی اشاره کرده بود
سردار گفته بود که اقای ترامپ قمار باز ، خودم حریف شما هستم ، البته ویدیوش هم هست ولی این وسط یک نکته جالب و کوچولو هست ، شاید منظور سردار از این حرفش این بوده که ( شهید ) سلیمانی یک

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
برای تکمیل کردن آرشیو پیوند‌های روزانه وبلاگم، سری زدم به قسمت پیوند‌های روزانه در پنل وبلاگم تا هم آرشیو را تکمیل کنم و هم تاریخ گذشته‌ها را حذف کنم. امّا دو نکته ذهنم را مشغول خود کرد، نکته اول را در پست بعدی می‌گویم، امّا نکته دوم؛ اینکه بلاگر بودن به صرف وبلاگ داشتن نیست. حتی به نوشتن در وبلاگ هم نیست، برای بلاگر شدن باید به کار‌هایی ملزم باشید از جمله پیوند‌های روزانه. البته این که می‌گویم باید به پیوند‌های روزانه ملزم باشید قانون
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار را در سایت روبکا ببینی و شاد باشید.
میوه و سبزیجات جالب

میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
 سبزیجات زنده
عکس میوه های عجیب
میوه های زنده
میوه شبیه حیوانات
میوه شبیه انسان

گردآوری:روبکا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...robeka robeka.ir تزیین میوه سایت روبکا سبزیجات زنده عکس میوه عکس میوه های عجیب میوه زنده میوه شبیه انسان میوه های زنده میوه های عجیب میوه و سبزیجات جالب میوه و سبزیجا
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
من به عنوان یک عکاس، طرفدار پر و پا قرص چشم اندازهای وسیع و عکاسی با لنزهای واید هستم. اما گاهی اوقات چیزهای کوچکتر نیز می توانند به همان اندازه چشمگیر و تاثیرگذار باشند. نکات آموزش عکاسی انتزاعی امروز به شما کمک می کنند یاد بگیرید، با نگاه کردن از نزدیک، فرصت های عکاسی مناظر انتزاعی را در همه جا پیدا کنید. و وقتی آنها را دیدید، نتوانید جلوی خود را بگیرید که از آنها عکس نگیرید. این کار بسیار اعتیاد آور است!
۱-به پایین نگاه کنید
ما معمولا رو به

حقایق و دانستنی های علمی جالبمطالعه دانستنی های علمی سبب می شود که اطلاعات عمومی بالا برود و با حقایق جالبی آشنا شوید . این مطلب از سرگرمی نمناک را از دست ندهید تا با جالب ترین حقایق علمی آشنا گردید.دانستنی های علمی
دانستنی های علمی و جالب1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.
2.آیا می دانید همه سیاره های منظومه شمسی از غرب به شرق دور محور خود میچرخند اما سیاره ناهید از شرق به غرب میچرخد.
سیاره های منظومه شمسی

ا
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
بدون هیچ شکی سریال «lost» یکی از جذاب ترین سریال های 20 سال اخر بود. سریالی که چیز های جالب و عجیب کم نداشت مثل خرس قطبی در جزیره استوایی!یا پروژه ابتکار دارما .سریالی که به حالت معماگونه و اسرار امیزی بسیار عالی بود از « others» در یکی دو فصل اول گرفته تا سفر در زمان تو دو سه فصل اخر. شاید فصل هایه اخر به مذاق خیلی ها خوش نیامد اما حتی اگر از این حالت اسرار امیز سریال کسانی متنفر باشند نمی توانند انکار کنند که این سریال دارایه شخصیت هایی بسیار عمیق پی
سلام
دوسال پیوسته تو بیان فعالیت داشتم ..چند نکته بهش رسیدم
خوب خیلی هم دقت کردم چندتا راهکار هم پیش گرفتم به این نتیجه رسیدم..
لطفا بهشون فکر کنید تا بعدا در موردش بحث کنیم...
اکثر موضوعات تو بیان می شوند و بیشتر طرفدار دارند...
چند موضوع که همه جا طرفدار خودش همیشه داشته...
1_مثل موضوعات سیاسی بیشتر بین آقایون کل کل باهام دارند..2_بحث ازدواج و گاها معیارهای ...
3_مسابقه جالب...
4_چالش ها گاها برگزار میشه
5_خاطرات جالب...
6_مشکل خاص تا یه زمان
7_عدد وارقام
خرید تاتامی می تواند بسته به مرغوبیت آن دارای تجربه ای متفاوت برای شما باشد.
خرید تاتامی به صورت عمده و خرده صورت می پذیرد. شما می توانید خرید فوم تاتامی را از کاخانه تولید فوم انجام دهید.
در مورد قیمت کفپوش تاتامی ذکر یک نکته حایز اهمیت است. تاتامی قابل بازیافت است و نوع بازیافتی آن دارای قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر آن است. نکته جالب تر این است که نوع بازیافتی آن دارای همان مرغوبیت و همان کیفیت است. در نتیجه بسیاری از افراد به دنبال نوع بازی
خب امروز میخوام یه چیز جالب بهتون یاد بدم برا مواقع بیکاری که مثلا خودم 20 و خورده ای ساله درگیرشم به کارتون میاد!

اگه خواستید دوربین های مدار بسته از سراسر دنیا ببینید کافیه جمله پایین کپی کنید و در در داخل گوگل جستجو کنید
inurl:"cgi-bin/guestimage.html"

حالا می توانید دوربین های مدار بسته که از سراسر دنیا که روی اینترنت به اشتراک گذاشته شدند را ببینید :)
اکثرا مناظر دیدنی و گردشگری هستن فقط نمیدونم چرا آدم وجود نداره داخلشون!

نکته اول:
اون دکمه ای که د
بسم الله الرحمن الرحیم
برام جالب بود که اکثر افراد معترض به حجاب اجباری اقایون بودند!
مثل اینکه حجاب خانمها به مذاقشون خوش نمیاد :)
.
دوم اینکه بیحجابا داد میزدن:
حجاب اجباری نباشه!
جالب نیست؟
.
سوم
چرا حرف میزنن همه باید گوش کنن 
ولی وقتی نوبت ما میرسه باید گوش ها کر بشه؟
قربونت منطقشون :)
.
جالبه که همون روزی که من داشتم به آخرین پیامم نگاه می‌کردم پی‌ام بده هنوزم نمیخوای حرف بزنی؟و جالب‌تر اینکه واقعا برام فرقی نداشت. جالب بود که اون اعتماد به نفسی که قبلا برام جذاب بود الان روی اعصابم بود. فروتن بودن چیزی ازتون کم نمیکنه بچه‌ها.فروتن و متواضع باشیم.پیمان پیمان، فروتن باش الاغ.
در این پست قصد دارم چندتا وبلاگ خوب برای شما دوستانم معرفی کنم. در کل اینترنت وبلاگ های بسیاری وجود داره و هر روزه هزاران صفحه حاوی اطلاعات و مطالب گوناگون تولید می شود. برخی از آن ها مفید و برخی دیگر به مانند چرک نویسی بیش نیستند.
هر یک از افراد با توجه به سلیقه و نیازهای روزمره خود، صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا وبلاگی رو دنبال می کند که جالب توجه او است.
در ادامه چند وبلاگ جالب برای شما دوستان انتخاب کردم:
ادامه مطلب
 دانستنی جالب و کوتاه که با خواندن آنها بدون شک می گویید : نه بابا !!!!!
دانستنی های عجیب اما واقعی
تا به امروز تنها 0.001٪ از موجودات جهان مورد مطالعه قرار گرفته اند یعنی این جهان هنوز اسرار پنهان زیادی دارد و شاید به همین دلیل است که هیچ شخص زنده ای نمی تواند همه چیز را درباره ی این سیاره بداند. 
ادامه مطلب
یا من بیده ناصیتی
شنبه
23آذر1398
صبح که بیدار شدم و نماز را خواندم دیدم اصلا حال ندارم برای همین دوباره خوابیدم و بی خیال کلاس صبح شدم بعد برای ساعت 9 رفتم که به بخش برسم
امروز انگار که از یک خواب زمستانی بیدار شده باشم دیدم که ای دل غافل دوشنبه روز آخر بخش است و هنوز کلی کار مانده که باید برای تحویل آماده کنم.
پس سریع همان اول صبح شروع کردم به کار از ساعت 9 رفتم پری کلینیک و تا ساعت 6 بعد از ظهر که به زور از دانشکده بیرونمان کردند در پری کلینیک در حا

✅چند نکته جالب در مورد استفاده از سبزیجات در تغذیه پرندگان زینتی
⚠️هویج در دوران پرریزی (تولک) موجب بهبود ظاهر و رنگ ناخن و پرها در پرنده می شود. 
⚠️اسفناج نقش بسیار مهمی در سلامتی ، رشد و بهبود رنگ پرهای پرنده زینتی دارد. 
ادامه مطلب
شاید اگر هیچ وقت هک و هکرها پایشان به دنیای وب باز نمی‌شد، امنیت کامپیوترها و شبکه‌ها اهمیت بالایی پیدا نمی‌کرد.
به گزارش مشرق، بیشتر ارکان دنیا را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد؛ «خیر و شر». دنیای اینترنت و وب نیز از این قاعده مستثنا نیست. شاید در دنیای وب سخت باشد که بتوان گروهی را به‌عنوان خیر مطلق معرفی کرد، اما شکی نیست که لقب شروران این دنیا تنها به یک گروه برمی‌گردد، بله«هکرها».
ادامه مطلب
ساختمان 2022 دوحه قطر
این ساختمان به شکل سال 2022 طراحی شده و در نوع خودش منحصر به فرد است. پیش از این هیچ کدام از میزبان های جام جهانی چنین طرحی را ارائه نکرده بودند.
این ساختمان از 4 بنای مستطیل شکل ساخته شده است. هر کدام از این بناها 5 طبقه است. نکته جالب وقتی از روبرو، عقب و بالای این ساختمان نگاه می کنید، شکل «2022» را دارد.
حدود هفتاد درصد مراجعین به وبلاگ این حقیر، از طریق گوگل کردن عبارت "پول رنگ ریش روحانی" یا "هزینه رنگ ریش روحانی" و موارد مشابه وارد اینجا می شوند.
جالب است، اکثر مخاطبین من کسانی هستند که برایشان جالب است بدانند یک روحانی چقدر برای رنگ ریش خود هزینه می کند ؟ برای این مخاطبی در تور من افتاده به نظر شما چکار باید بکنم ؟
از طرف دیگر پاسخ نهادهای امنیتی و دولتی را چه بگویم که به اعتبار رنگ ریش رئیسشان برای خودم اعتبار خریده ام ؟!
جالب تر آن است که
زمانی
که یک نفر به تیم شما وارد میشود، برای انجام قدم های اولیه لازم است از
سوی شما پیگیری شود.پیگیری کردن مهمترین روندی است که افراد در بازاریابی
شبکه ای اجرا می کنند.پیگیری ورودی های جدید نکاتی دارد که در اینجا شرح میدهم:1 به موقع پیگیری کنیداولین
لازمه برای پیگیری موفق، زمان انجام آن است.فاصله زمانی بین ورود یک نفر
به مجموعه با شروع پیگیری باید حداقل باشد.بعضی ها مرتکب این اشتباه می
شوند که فکر میکنند باید بگذارند مدت زمانی بگذرد و بع
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

یه چیزی رو خدا خواست فهمیدم امشب که افسردگی و تزریق غم یک تکنیک هست که مارو ناامید و افسرده و نابود کنن یک تکنیک شیاطین هست یعنی دارن کار میکنن رو بچه های نماز خون و مومن و درسته که مومن باید شاد باشه و اونایی که به خدا ایمان ندارن همیشه افسردگی دارن ولی نکته همین بود که شیاطین جمع میشن تا فلجت کنن با افسردگی و تزریق میکنن نا امیدی از زندگی و خدارو یعنی اگه جمع هم بشن واقعا میتونن یه کارایی بکنندا و سیستم ظاهری و روانی انسان رو داغون میکنن با ک

کارگردان: کامبوزیا پرتوی
اوایل جنگه؛ عراقیا حمله می کنند و یکی از شهرک های ایرانی مرزنشین رو اشغال می کنن. بسیاری می تونن از شهر خارج بشن و بسیاری هم کشته می شن. حالا علاوه بر تعداد اندکی که دارن دفاع می کنن یه دختر 8،9 ساله هم تو شهر باقی مونده و همینطور که در شهر سرگردونه، یه بچه شیرخواره رو پیدا می کنه و ...
یک روایت متفاوت از شروع جنگ تحمیلی. بسیار بسیار فیلم جذابیه و روایت جذابی هم داره. نکته دیگه اینکه بازیگرای کوچولوش خی
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
ابا برجام و ۲۰۳۰
چند نکته جالب از تجربه زیارت عتبات عالیات:
۱. کمتر از ۱۰ سال پیش هزار دینار برابر هزار تومان بود و الان هزار دینار برابر ده هزار تومان یعنی کاهش ۱۰ برابری ارزش پول ملی؛  در حالیکه عراق جنگ با داعش و حمله ترکیه و مشکلات داخلی  فراوان داشته و ما برجام داشتیم . با تبریک به مسوولان محترم یا بهتر بگویم به تبعیت از عراقی ها آقایان "ابا برجام" بابت این شاهکار. 
 نفوذی ها و دوتابعیتی های خائن و اختلاس گران و حامیان آنها از داعش هم خطرنا
شما به عنوان اولین مربیان کودک، شوخی و طنز را بخشی از زندگی روزانه خود قرار دهید و برای ایجاد زمینه شکوفا شدن استعدادهای شوخ طبعی کودکانتان تلاش کنید نه اینکه تحمیلی برای طنز پرداز شدن کودک خود باشید.
شادی رایگان نیست، خانواده ها باید بهای لازم را برای شوخ طبعی کودکانشان بپردازند به این ترتیب که، در گفتگوهای محاوره ای و روزمره خود از طنز استفاده کنند و نگرش طنز را نیز در خود تقویت کنند. برای کسب شوخ طبعی باید تلاش کرد. شما با پرورش مهارت شوخ

گروه ایران در راه جام جهانی
با استراحت ملی پوشان فوتبال ایران در هفته اول بازی‌های مقدماتی جام جهانی، چهار همگروهی ایران روز گذشته به میدان رفتند و جالب اینکه با دو تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران با حضور در گروه سوم بازی‌های مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها، اولین روز از برگزاری بازی‌ها را با استراحت از سر گذراندند اما چهار هم‌تیمی ایران یعنی تیم‌های عراق، کامبوج، هنگ‌کنگ و بحرین در او
نکات جالب درباره تیم ملی و لیست ویلموتس
اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال حاوی نکات جالب توجهی است.

به گزارش مشرق، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای بازی با تیم ملی هنگ کنگ در چارچوب مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام شد و بازیکنان دعوت شده یک جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشته‌اند.
ادامه مطلب
تصاویر سفارشی سایتی که جالب ترین تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد. این چندرسانه ای برای ایجاد عکس های جالب و دوستانه عالی است. هنرمندان حرفه ای قادر به ساخت تصاویر شخصی و برند مناسب هستند. این همان چیزی است که هر سال مارک ها می خواهند در شلوغ ترین بازارها انجام دهند. …The post طراحی وب در سال 2018 چگونه خواهد بود؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2zldcuS
مشاهده مطلب در کانال
یه نکته جالب درباره نامگذاری سیارک ها:
همین‌که مدار سیارکی مشخص می‌گردد، عددی به ترتیبِ زمانِ کشف بدان نسبت داده می‌شود و به دنبال آن نامی می‌آورند که نام را معمولاً کاشف برمی‌گزیند؛ مثلاً ۱ سِرِس. در آغاز نام‌های زنانه از اسطوره‌های یونان و روم انتخاب می‌شد. بعدها نام‌هایی از نمایش‌نامه‌های شکسپیر و اپراهای واگنر برگزیده شدند. بسیاری از سیارک‌ها را کاشفان به نام‌های زنان، دوستان و حتی سگ‌ها و گربه‌های خود نامیدند. همواره نام‌ه
 دو روز پیش به عنوان همراه بیمار رفتم اورژانس بیمارستان شاید از اینکه بگم من اورژانس رو خیلی دوست دارم تعجب کنید و یا فکر کنین من دیوونه ای روانی چیزی هستم :)  
خب من خودمم یه زمانی یه حس بدی به فضای بیمارستان و اورژانس داشتم همیشه اینا منو یاد مرگ و درد مینداختن ... ولی حالا به دلایلی نظرم عوض شده و اورژانس رو دوست دارم اولین نکته درمورد اورژانس که برای من دوست داشتنیه آرامش کادر اورژانسه... با وجود همه ی شلوغیا ، اتفاقا، گاهی حتی داد و بیداد ها
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال
جالب است بدانید ایمپلنت ها می توانند مانند دندانهای طبیعی ما عمل کنند و جایگزین آنها شوند یعنی حتی شما می توانید آن ها را تمیز کرده و همانند دندانهای طبیعی خود به آنها غذا بخورید، بدون نگرانی در این مقاله قصد داریم تا به این نکته بپردازیم که استفاده مناسب از ایمپلنت دندان برای افراد در چه زمان است.

ادامه مطلب
پا پیش می‌ذارم برای شناخت آدما و جالب به نظر میان اما هر کدومشون چیزی از خودشون نشون می‌دن که باعث می‌شه بکشم عقب.چیزی که هیچ‌جوره قابل چشم‌پوشی نیست و این غمگینم می‌کنه.و واقعاً کو اون شور و اشتیاق برای شناخت آدما؟ و کو اون تصورات مثبتی که واقعی می‌شد؟هیچ آدمی نیست که بعد حرف زدن باهاش بگم دتس ایت.همینه.نهایتاً این مدلی می‌شم که خب اوکی کیوت و جالب به‌ نظر میاد بذار باشه.کجان آدمای جالبی که بودن باهاشون و حرف زدن باهاشون باعث شفافیت رو
قبول دارید که اگر در خانه‌داری، کمی خلاقیت به خرج بدهید، نتایج جالب و مفیدی حاصل می‌شود؟ مثلا استفاده از قالب‌های یخ برای مصارف گوناگون می‌تواند، یکی از همین نتایج باشد. به‌جای اینکه به قالب‌ها فقط به چشم قالبی برای درست کردن یخ نگاه کنید، از آنها برای درست کردن خوراکی‌های خوشمزه با ترکیبات جالب یخ و مواد دیگر بهره ببرید. مثلا نگاهی به درون یخچال بیندازید و ببینید که چه چیزهایی دارید و ترکیب کدام‌یک با یخ می‌تواند یک ترکیب جالب و خلا
ترابزون شهری جالب در ترکیه است که به تازگی برای سفر در بین ایرانی ها محبوب شده، من تور ترابزون رو خریدم و امیدوارم شهر جالبی برای سفر باشه من دی ماه راهی این شهر می شم لطفا اگر شما به ترابزون رفتید منو راهنمایی کنید البته به مطلب جالب خوندم که اطلاعات خوبی بهم داد و البته اطلاعاتم در همین حده الان مطلبش این بود: معرفی ترابزون
لطفا راهنماییم کنید.
این پاورپوینت در 18 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است د راین پاورپوینت مطالبی از زندگی د راورست،اورست در دوربین ناسا،چند نکته جالب درمود اورست، گرمای زمین و اورست و سایر مطالب مفید و ارزنده در مود کوه اورست در این پاورپوینت درج شده اسنت که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
جالب است بدانید خواب بیش از ۹ ساعت خطر حمله قلبی را ۳۴ درصد افزایش می‌دهد و سبب بالا رفتن سطح قند خون می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جالب است بدانید خواب بیش از ۹ ساعت خطر حمله قلبی را ۳۴ درصد افزایش می‌دهد و سبب بالا رفتن سطح قند خون می‌شود. در این گزارش جدیدترین دانستنی‌های روز پزشکی که هر روز با آن سر و کار دارید،‌ را دنبال می‌کنیم.

ادامه مطلب
اگر بدنساز هستید حتما این مطالب زیبا و شگفت انگیز در رابطه با بدنسازی را مطالعه کنید تا حیرت زده شوید.
نکته مهم راجب مکمل بدنسازی
مکمل بدنسازی و برنامه غذایی بدنسازی ✅ دو عنصر مهم برای کسانی می باشند که می خواهند بدنسازی را به طور حرفه ای انجام دهند و در آن پیشرفت کنند پس این مکمل بدنسازی زیر را ببینید.

ادامه مطلب
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
امروز بیرون دانشگاه بین جمعیت یه خانوم هندی مسن شروع کرد باهام حرف زدن....
منم با چشمای متعجب هی تلاش میکردم ببینم چی میگه!
اخرش گفتم من نمیفهمم شما چی میگی...
گفت تو هندی نیستی مگه؟
گفتم نه...من هندی نیستم و زبان هندی هم بلد نیستم....
نکته جالب اینه که هند زبان مدارسش انگلیسی هست و زبان محلی هر شهر تا شهر بعدی کلی فرق داره...طوری که هم ازمایشگاهی های هندی من زبون همو نمیفهمن و با هم انگلیسی حرف میزنن....
اون وقت این زنه چی فکر کرد با خودش؟
چند وقت پیش
اگر جدیدا به میدان انقلاب رفته باشید حتما با کتابهایی با چاپهای بی کیفیت و ارزان قیمت که اکثرا در کنار خیابان به فروش می رسند مواجه شده اید. جنس کاغذ این کتابها بسیار بی کیفیت است و البته قیمت بسیار پایینتری هم نسبت به کتابهای با کیفیت دارند. ولی نکته جالب اینه که قیمت پشت جلد بالایی درج شده است. مثلا پشت جلد زده اند هشتاد هزار تومان ولی می گویند که با پنجاه درصد تخفیف چهل هزار تومان می دهند.

البته اینکه قیمت مناسبتر شده است شاید برای خوانند
به نام خالق قلم
مقدمه

این داستان جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ کدام از رویداد ها و نام های موجود در داستان
حقیقی نمیباشد. داستان سقوط در مورد پسری شونزده ساله به نام دنیل است که در
کودکی اش پدرش را از دست داده؛ رژیمی که اکنون بر کشور آمریکا حکم فرما است،رژیم
هایِنت است. ولی مردم زیادی از آن ناراضی هستند؛و نکته ی جالب این است که دنیل
پدرش را در همین اعتراضات از دست داده است. اما دنیل تصمیم میگیرد که راه پدرش را
ادامه دهد اما........
امیدوارم از داستان
متاسفانه نمیتونم نقد و نظر کارشناسانه‌ای داشته باشم نسبت به کتابایی که میخونم یا فیلم‌هایی که میبینم، فقط می‌تونم بگم دوستش داشتم یا نه.
در همین راستا، بالاخره بعد از چیزی حدود دو ماه طلسم شکسته شد و کتاب "مرد ۱۰۰ ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد" نوشته‌ی یوناس یوناسن و انتشارات نیلوفر رو به سختی تموم کردم. برخلاف تعریف‌های زیادی که شنیده بودم، واسه من جذاب نبود. فقط دوسه تا نکته، اول اینکه واقعیت و حوادث تاریخی رو با سیر داستان ق
#ارسالی_همراهان
اتفاق جالب ...
کاظمین کسی که تفتیش میکرد 
عکس شهید مهدی رو دید شناخت 
عرب بود و از نُجبا حشد الشعبی 
گفت: 
هذة سماحة شهید الطریق الهدم الاسرائیل ؟ این عکس شهید راه نابودی اسرائیل است؟
گفتم: 
نعم تعرفه؟ بله میشناسیش؟
گفت: 
نعم و عکسش رو بوس کرد 
جمعیت فشار آورد رفتیم تو 
دیگه ندیدمش ...
خاطره سال ۹۷
شهید راه نابودی اسراییل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
اطلاعات زیادی را می‌توان از ضمیر ناخوآگاه انسان کسب کرد. این اطلاعات حقایقی جالب و باورنکردنی را راجع به شخصیت هر فرد آشکار می‌کند. روانشناسان طی تحقیقی پی برده‌اند که ضمیر ناخودآگاه انسان مرجع تمام خاطرات، ترس‌ها، آرزو‌ها و اطلاعاتی است که انسان از کودکی تا بزرگسالی کسب کرده است. در واقع هرچیزی که ما دانسته یا ندانسته در پیرامون خود حس می‌کنیم به نوعی در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت می‌شود. آزمون‌های متعددی برای پی بردن به شخصیت افراد با تو
سلام دوستان ! 
همونطور که گفته بودم میخوام در مورد نکاتی که در انیمه شینگکی کشف کردم حرف بزنم و تئوری هایی که به ذهنم رسیده رو بهتون بگم 
این بلاگ در مورد انیمه هست و هیچ اسپویلی از مانگا وجود نداره !
پس اگه انیمه رو تا آخرین فصلی که اومده دیدید تشریف بیارید به ادامه ی مطلب که خیلی حرف دارم ! XD

ادامه مطلب
این پست را به بهانه ی فیلم سینمایی که روز گذشته تماشا کردم می نویسم.
آگاتا و حقیقت قتل
و اما ماجرا، آگاتا کریستی در طول زندگی خود که یک نویسنده موفق بوده است دچار مشکلاتی هم بوده. از جمله مشکلاتی که با همسر اولش داشته.
گویا این خانم نویسنده در برهه ای از زمان 11 روز غیب می شود و هیچ فردی تا به الان نمی داند در طی این 11 روز کجا بوده.
این فیلم یک ماجرای تخیلی از حضور این نویسنده در حل معمای قتل دختر خوانده ی فلورانس نایتینگل (پرستار مشهور) است. 
...
ما
امروز به یه جمله ای از ژان لکان برخوردم که خیلی برام جالب شد
                 من تنها از یک سمت میبینم اما از تمام جهات دیده میشوم
خیلی جالب بود داشتم فک میکردم  چقدر درسته و گاهی چقدر حواسمون باشه به همه ی وجه هامون....نه برای این که بقیه چه فکری راجع بهمون میکنن...که برای رشد و یادگیری و تغییر..... گاهی باید خودمونو از بیرون نگاه کنیم تا بهتر بتونیم نقاط ضعف و قوتمون رو بشناسیم و درستش کنیم...
کاش این حرفا فقط حرف نمونه ادامه داشته باشه این روزای خوب
آیا دهه شصتی‌ها واقعا نسل سوخته جامعه‌ هستند؟
دهه شصتی‌ها به بچه‌هایی که بین سالهای ۶۰ تا ۶۹ به دنیا آمدن میگن. ولی نکته جالب در مورد دهه شصتی‌ها پسوند نسل سوخته است، که بلافاصله پشت سر کلمه دهه شصتی‌ حاضر میشه. انگار این نام ارث پدری دهه شصتی‌هاست. اما آیا واقعا دهه شصتی‌ها نسل سوخته‌اند؟
ادامه مطلب
تیم فوتبالی تشکیل دادیم و از هر پایه بازیکنانی انتخاب کردیم و راهی مسابقات بین مدارس شهر شدیم و البته تا نیمه نهایی نیز صعود کردیم نکته ی جالب تیممان این بود که هر بازی را می باختیم همه با هم بلند میگفتیم ما باختیم ماباختیم هی هی و از ورزشگاه خارج می شدیم که این کار ما باعث تعجب حتی بازیکنان داخل زمین می شد و برای دقایقی بازی متوقف می شد و همه ما را تماشا میکردند به تیمی که از باخت ناراحت نمی شد...
گوسفند حیوانی است که دارای گوشت حلالی است . این دام برای مصارف گوناگون پرورش داده می شود .
این دام به جهت استفاده از پشم ، گوشت ، شیر و ... پرورش داده می شود و دامداران از طریق پرورش این دام سود بسیار زیادی کسب می نمایند .
حتی از فضولات این دام به عنوان کود برای زمین های زراعتی و باغ ها استفاده می شود .
جالب است این نکته را بدانید که گوسفندان چربی ها و موادی را تولید می نمایند که به عنوان مواد خام در صنعت هایی مانند ساخت لوازم بهداشتی و آرایشی استفا
در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی شهر آنتالیا برای شما شرح دهیم، پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این شهر به حساب می آید. آنتالیا شهری است پر از تفریحات مهیج اما پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید. پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از بهترین تفریحاتی است که گردشگران تور آنتالیا می تواند در آن محیط نهایت لذت را بب
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...

بر گر فته از کانال انشا 21 برای
پیدا کردن انشا با هر موضوعی به کانال ما سر بزنید     
یا رب نگاه کس به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن
همه غرق سکوت بودند ،و منتظر آمدنش ، همه چشم ها خیره به در کلاس بود، کلاسش با همه کلاس ها متفاوت بود چه از نظر ظاهر و چه از نظر رفتار بچ

یکی از معروف ترین غذاهای ترکیه که جز محبوب ترین هاست cig kofte چیک کوفته است
این غذا به عنوان یک پیش غذا در اغلب رستوران ها سرو میشه
دکه هایی در ترکیه هست که فقط این غذا رو میفروشه به صورت ساندویج یا پرسی
جالب اینکه این غذا رو در تمام وعده های غذایی در ترکیه میخورند.صبحانه.ناهار.میان وعده بعدازظهر.شام.

cig kofte چیک کوفته با بلغور جو درست میشود.
بغلور رو در اب گرم خیس میکنند و بعد از چند ساعت با یک سری مواد و سس مخصوص که تند هست حسابی ورز میدن
خوشمزه
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با
تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و
پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.
ادامه مطلب
ماجرای این کتاب در مورد جِم است. پسری جوان که برای تامین مخارج کنکور و دانشگاه به روستایی در اطراف استانبول می رود و شاگرد اوستا محمود چاه کن می شود. پدر جم، او و مادرش را رها کرده است، به همین خاطر این پسر جوان، اوستا محمود را جای پدر خود می بیند اما…
در مدت زمانی که شاگر اوستا محمود است، جم عاشق زنی با موهای قرمز می شود، عشقی که زندگی اش را برای همیشه تغییر خواهد داد.
نکته جالب این کتاب اینه که با اینکه خارجیه ولی بخش هایی از کتاب در مورد رستم
خطاطی هنر ساده ای ست و هم اینکه بسیار لذت بخش است. بخصوص زمانی که از حالت مبتدی خارج شوید وبه یک حرفه ای تمام عیار تبدیل شوید.
این نکته جالب را هم از دست ندهید! آموزش خوشنویسی انگلیسی با خودکار و قلم در ۲۰ گام +فیلم
در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم فقط بهترین آموزش های موجود فارسی در سطح اینترنت را گرد هم بیاوریم. این ۷ درس شامل موارد زیر هستند:
نحوه ترسیم حروف مختلف با خودکارشروع نوشتن با قلم خوشنویسیشباهت حروف به جانداران مختلفطرز حرکت
سلام
اول این که سال نو مبارک. سال خوبی برای همه امیدوارم باشه.

دوم این که سر ta این آزمایشگاه الکترونیکه بودم. یادتون باشه استادش یکم جالب بود. قضیه روز عدد پی و....
این دفعه یه توییت یا پست فیسبوک از یکی نشون داد. گفت این بابا خیلی چرت و پرت میگه. میگه دولت رو کوچیک تر کنیم کیفیت زندگی و کیفیت بهداشت بهتر میشه. فکر کردم از همین بحث سیاسی های معموله و باهاش موافقت کردم که توضیح نده. 
ولی
بحت سیاسی 100 من یه غاز نبود
برام یه اکسل باز کرد توش چند تا گرا
سلام
تقریبا از یه ماه و نیم پیش که درگیر بیمارستان و کارهای حسین آقا بودیم و صابخونه زنگ زد که باید خونه رو خالی کنین سر موعد قرارداد و میخوام خودم بیام بشینم، تا همین امروز تقریبا هر روز رفتم دنبال خونه! از همه بدتر هم تو ماه رمضون و زبون روزه بود...
چند تا نکته جالب داشت این دنبال خونه گشتن های بی نتیجه من امسال :)
خب من شهرهای مختلفی تو کشور زندگی کردم و با سیستم هاشون و فرهنگشون و نوع نگرششون آشنا شدم.
بروجن ویژگی های خاص خودش رو داشت
اول اینه
کتاب وقتی رفتم و اینفلوئنسر تموم شد. وقتی رفتم جالب بود اما غمگین. به هرحال تونستم زود تمومش کنم. اینفلوئنسر نکات خوبی داشت اما نه خییییلی خوب و فکر کنم بیشتر به درد خارجی ها میخورد. دیگه اینکه کتاب خانه که در آن بزرگ شدیم رو شروع کردم توی فیدیبو که خیلی بده. الان صفحه ۲۰۰ هستم، خب توی الکترونیکی بیشتره صفحه هاش. اما اصلا لذت نمیبرم ازش و به زور دارم میخونم. نمیدونم امیدوارم تمومش کنم. روان درمانی اگزیستانسیال رو هم دارم ادامه اش رو میخونم که خ

تا به حال در آن شرایط ناخوشایند بوده اید که وقتی در یک اتاق با افرادی هستید که به سختی آن‌ها را می‌شناسید و هیچ کدامتان نمی‌دانید چه بگویید؟ سکوت بی پایان به نظر می‌رسد ... اگر امروز با ما همراه باشید به شما حقایق جالبی را نشان می‌دهیم که در این مواقع به کمک شما می‌آیند و می‌توانید با بیان آن‌ها اطلاعات خود را به رخ افراد دیگر بکشید! چرا که نه!

به ادامه مطلب بروید ...

ادامه مطلب

بیایید با اهداء خون از این کار نیکو و خیرخواهانه بهره مند شوید

افراد نیکوکاری که اقدام به اهدای خون خود می کنند، باید نکات زیر را رعایت کنند تا علاوه بر انجام کار خیر، خاطره خوبی از اهدای خون داشته باشند و سلامتی خودشان هم به خطر نیفتد.
ادامه مطلب
اکریلیکها الیاف مصنوعی هستند که از پلیمری به نام پلی اکریلو نیتریل با میانگین مولکولی در حدود ۱۹۰۰ مونومر واحد ساخته شده است . الیاف اکریلیک سبک،گرم و حالتی شبیه به پشم دارند . همچنین زمانی که اکریلیک بر روی پایه اصلی و کوتاه دستگاه ریسیده شود می تواند خاصیتی شبیه پنبه داشته باشد . برخی از اکریلیک ها به صورت رنگی یا رنگدانه تولید می شود و برخی به صورت اکرو (زرد اهویی یا کتان شسته نشده) در غیر اینصورت به ” صورت طبیعی” یا ” سفید خام “ یا “رنگ ن
جالب تر از زن ها هم مگر موجودی هست ؟!!!
زنی را تصور کن که در نهایتِ بچگی ، موهایش را بافته ؛
در نهایتِ دخترانگی ، برایِ خودش آواز می خوانَد ،
و در کمالِ زنانِگی ، آستین ها را بالا زده و در همان حالتِ بچگانه ی دخترانه ی آواز خوان ، خیلی شیک و زنانه به نظافتِ خانه ای مشغول است ...
زنی که با تمامِ ظرافت ، آرزوهایش را گوشه ی ذهنش مچاله کرده و برایِ فرزندش مادری می کند ...
زنی را تصور کن که یک دستش به آشپزی و لباس شستن است ،
و در دست دیگرش کتابی قَطور ...
و با
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزمونی اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
آمده ام چیز خیلی خیلی مهمی به شما بگویم. یک بار سال نود و شیش و یک بار سال نود و هفت در این وبلاگ در مورد روح الله مطلب نوشته ام.
یکی این و یکی ام این .
اگر کسی از قدیم برایم باقی مانده باشد، حتما او را یادش هست.
قرار من در مورد دیدن روح الله با خودم ادام داشت. در فضای مجازی دنبالش کردم. گاهی خیلی کوتاه حرف میزدیم. تا چند وقت پیش که برایم پیغوم نوشت دوست دارد من را از نزدیک ببیند. برایم نوشت به نظرش آدم درستی هستم. برایم نوشت امیدوار است حالم خوب باش
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
سلام
مخاطب این سوال بیشتر پسرها هستن ولی دخترها هم اگر نکته ای داشتن میتونن اضافه کنن.
شاید بعضی وقت ها براتون پیش اومده که دختر خیلی زیبایی رو ببینید. منظورم کسانی که خیلی متمایز هستن از این جهت. بعد احتمالا مثل من با خودتون میگید که حتما ده ها مرد پولدار و خوشتیپ و خوشگل بهش پیشنهاد دادن قبلا و الان با کسی هست. و یا اگرم با کسی نیست منتظر همچین پیشنهاد های تاپی نشسته. و برای همین در همون لحظات ابتدایی از ذهن تون پاکش میکنید و اصلا سمت چنین دخت
بازیگر تلوزیون که تلوزیون نگاه نمی کند
شاید باورش برای شما سخت باشد ولی کتایون ریاحی بازیگر معروف سینما گفته که تلوزیون نگاه نمی کند
در ادامه گفتگوی جالب را کتایون ریاحی را می بینید
برای دیدن گفتگو با کتایون ریاحی اینجا را کلیک کنید
ساخت حوض ماهی وسیله رزین اپوکسی
یکی از ایده های بسیار جالب برای عید نوروز این می باشد که شما به وسیله رزین اپوکسی یک حوزه ماهی بسیار جالب و جذاب درست کنید و هم جهت دکوراسیون منزل خود از این قطعه هنری خود استفاده کنید و در صورت دلخواه از قطعه ساخته شده رزین اپوکسی کسب درآمد کنید در ایام عید نوروز ساخته حوزه ماهی یکی از قطعات هنری می باشد که بسیار جذاب و برای آن درخواست زیاد خواهد بود این نکته را مد نظر قرار دهید که شما برای ساخت حوض ماهی باید حت
ناظمی معاون وزیر ارتباطات با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش چند آمار جالب از اینستاگرام فارسی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.
امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و ‏رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با انت
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
این مطلب علاوه دانستنی ها و نکات جالب، به برخی از باورهای غلطی که بین مردم رایج است نیز پرداخته و سعی در اصلاح آنها خواهد داشت. امیدواریم مورد استقبالتان قرار بگیرد.
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم. شاید اصلاً این موضوع برای شما اهمیت نداشته باشد و از بکار بردن اصطلاح و انجام دادن
همینطور که میدونید من سربازی هستم اونم توی جزیره سیری
روز شمار سربازی من داره به حرکت در میاد تا آخرین روز ها رو برای من تاریخی کنه.
پس وقتی از آخرین حضور توی جزیره سیری و پایان سربازیم برگردم ( ان شاء الله ) ، 40 نوشته رو که هر روز می نویسم براتون منتشر می کنم.
اتمام سربازی من یه شروع بسیار جالب خواهد داشت که اونو اگه زنده بودم براتون مطرح میکنم از یه فرصت بسیار جالب و مهم
ماشین مجازی شیوه‌ای است که برای ارائه تمامی عملکردهای یک کامپیوتر واقعی در یک محیط « مجازی» مبتنی بر نرم‌افزار طراحی شده است. بسیاری از کاربران تجاری و حرفه ای غالبا از ماشینهای مجازی برای تقلید از قابلیت های سخت افزار قدیمی ، تقلید از نرم افزار ، عیب یابی مشکلات احتمالی پیکربندی قبل از نصب کامل و موارد دیگر استفاده می کنند. با این وجود کاربردهای ماشین مجازی بسیار بیشتر از این موارد است.
در این پست نوین هاست به معرفی کاربردهایی برای ماشین
اگر شما هم دنبال بازی بسیار زیبا و بدون دیتا میگردید پیشنهاد میکنم بازی بسکتبال اینترنتی را دانلود کنید

نکته : بازی برای اندروید بالای ۴.۴ میاید
نکته : بازی کاملا اینترنتی ایست
نکته :این بازی اخرین نشخه است و هنوز اپدیتش نیامده اگر نوشت اپدیت بدانید هنوز نیامده وهروقت امد میگذاریم
حجم بازی: ۸۰مگبایت
دانلود فایل نصبی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها